Özel Erkul Koleji

Hakkımızda merak ettikleriniz…

Erkul Eğitim Kurumları olarak güzel şehrimiz İzmit’e eğitim gibi güzel bir hizmeti sunmanın ayrıcalığını yaşıyoruz… Okulumuz 1993 – 1994 öğretim yılında Yuvacık’ta 27 Eylül 1993 tarihinde eğitim – öğretime başladı.Okulumuz Kullar’da Anadolu statüsünde, karma eğitim vermektedir.

- 24 kişilik özel sınıflar
- En son teknoloji ile donanmış Bilgisayar Laboratuarı
- Multimedya destekli Sınıflar
- Teknolojinin son imkanları ile donatılmış Fen Bilimleri Laboratuarı
- Zengin kitap kapasitesine sahip kütüphane
- Modern ve ileri seviyede sevdirerek ingilizce öğretimi
- 300 kişilik Tiyatro ve Konferans Salonu
- Teknolojiyi iyi kullanan sevgi ve bilgi dolu özverili bir kadro
- Öğrencilerimizin her türlü gelişimini takip eden Rehberlik ve PDR servisi
- Öğretmen-Veli diyaloğunda sıcak bir atmosfer

Özel Erkul Koleji Misyonu

21. yüzyıla uyum sağlayacak, bilimi temel alan, Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş gençler yetiştirmeyi amaç edinen bir eğitim kadrosu. Bu doğrultuda öğrencilerimize en az bir yabancı dil öğretmeyi, günümüzün temel ihtiyaçlarından biri olan bilgisayarı her alanda kullanmayı okulumuzun misyonu olarak belirledik. Bu hedefimizi fazlasıyla gerçekleştirdiğimiz düşüncesindeyiz.

Özel Erkul Koleji Vizyonu

Gözde ve güzide bir dünya…

Gözde ve güzide bir dünya olan okullarımızda okul, aile, öğrenci üçgeninde bir bütünlük oluşturarak ilerlemek, sevgiyle aşılamayacak hiçbir engelin olmadığına inanan, bilgi donanımı tam nesiller yetiştirmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktır.

Özel Erkul Koleji Kalite Politikası

Kalitede izlediğimiz yol..

Türk Eğitiminin genel ve özel amaçlarına bağlı, Atatürk ilke ve inkılâplarında belirtilen ilkeleri öğrenen, benimseyen ve uygulayan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu M. Kemal Atatürk’ün çizdiği eğitim ve öğretim yolunda hiç ödün vermeden ilerleyen…Vatan, millet, bayrak ve dil gibi milli değerlere saygılı, aynı zamanda bu değerlerin korunup kollanması yolunda hiç tereddütsüz canla başla mücadele etmeye hazır…

Dünyadaki gelişmelerin gerisinde kalmayıp, dünyanın şekillenmesinde söz sahibi olabilen, kendini özgürce ifade edebilme cesaretini kendinde bulup, entelektüel bir kimliğe sahip olabilen… Geleceği güvenle kurma idealinde olan ve sevginin saygıyla, aklın duyguyla yoğrulduğu bir dünya hedefleyen… Çağın değişim ve gelişmelerinin önünde… Sevecen ve hoşgörülü… Bilimsel disiplin içerisinde, güvenli ve sağlıklı, temiz ve düzenli… Sanatı seven, çağdaş ve kültürlü… Teknolojik gelişmelere uyumlu… Sağlıklı bir yaşam için sporu seven ve uygulayan… Ve sorumluluk sahibi altın bir nesil yetiştirmektir.

Özel Erkul Koleji İletişim Bilgisi

Adres : Yaylacık Mah. Yunus Emre Sok. No:80, Kullar, İzmit – Kocaeli
Tel.: 0 262 349 45 97 (3hat)
Faks : 0 262 349 42 79
Web Sitesi : www.erkul.com

Yorum Yazın